Kthehu lart

Me këtë deklaratë të Marinës, Geti mund të bëhet xheloz!

Me këtë deklaratë të Marinës, Geti mund të bëhet xheloz! GazetaExpress

Motrat Vjollca e kanë treguar gjithnjë afrimitetit dhe dashurinë që kanë për njëra-tjetrën.

Këtë herë të dyja bukuroshet kanë publikuar në Instagram të njëjtën video në të cilën puthen dhe përqafohen dhe gjithashtu kanë shkruar: “Dhe une gjithmone ne dashni me ty gjysma ime!”,-shkruajnë dy bukuroshet e ekranit. Marina dhe Luana janë dy nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar./Gazeta Express/

Credit: @Marina Vjollca


Credit: @Luana Vjollca
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 21:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera