Kthehu lart

Me çfarë nuk ngopet Vildane Zeneli? (Foto)

Me çfarë nuk ngopet Vildane Zeneli? (Foto) GazetaExpress

Të gjithë muajt e vitit përkojnë me stinën e verës për modelen me origjinë shqiptare Vildane Zeneli.

Bukuroshja me format e kuruara nuk humbet asnjë rast pa treguar asetet e saj, e sidomos në Instagram.

Në fotot më të fundit të publikuara prej saj Zeneli shfaqet duke marrë rreze dielli në pishina.

Mesa duket modelja seksi nuk është ende “e ngopur” me rrezet e diellit. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Gusht 2015 13:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera