Kthehu lart

Martohet aktorja shqiptare, shikoni si duket me fustan nusërie

Martohet aktorja shqiptare, shikoni si duket me fustan nusërie GazetaExpress

​ Cubi (Esmeralda) Metkaj është bërë shumë e njohur me rolet e saj në ‘Apartamenti 2XL’. 

Deri më sot nuk kemi dëgjuar diçka në lidhje me jetën private të aktores, megjithatë një fotografi e publikuar sot nga Turjan Hyska ngriti dyshime për një martesë.

Cubi shfaqej e veshur me fustan të bardhë nusërie dhe me një buqetë me lule në dorë. “Ja erdhi dita o Cubi Metkaj’, – ka shkruar Turi mbi fotografi. Megjithatë deri më tani nuk ka ende asgjë të sigurt. Ndoshta aktorja mund të jetë shfaqur në këtë mënyrë për xhirimet e ndonjë projekti të ri. Gjithsesi se çfarë ka ndodhur në të vërtetë mund ta zbulojmë me kalimin e kohës. /revistawho.com


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Qershor 2018 18:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera