Kthehu lart

Marina Vjollca bën urimin më të përzemërt për vëllain e Getoarit, ja reagimi i tij

Marina Vjollca bën urimin më të përzemërt për vëllain e Getoarit, ja reagimi i tij GazetaExpress

Me këtë postim Marina Vjollca ka treguar dhe një herë për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me familjen e bashkëshortit të saj. 

Ajo i ka bërë një urim mjaft vllazëror vëllait të vogël të Getoarit i cili feston ditëlindjen. Moderatorja është ndër të parat që ka uruar Ilirianin.

‘Gëzuar Ditelindjen vëlla’ shkruan moderatorja.

‘Motra ime faleminderit për gjithçka, krenar për ty’ ka qenë reagimi i vëllait të reperit.

E ku ka më mirë se sa mes familjarësh të përcillet kaq shumë harmioni. 

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Mars 2018 10:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera