Kthehu lart

“Ma ke prek dorën, 1 muaj nuk e kam larë”, fansi befason Taynën

“Ma ke prek dorën, 1 muaj nuk e kam larë”, fansi befason Taynën GazetaExpress

Tayna është një ndër reperet më në zë shqiptare, për momentin. Shpesh herë ajo bëhet kryefjala e mediave rozë, për shkak të deklaratave që jep.

Por këtë herë nuk ka ndodhur kështu. E themi këtë, pasi Tayna është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të një fansit të saj.

Reperja ndau me të gjithë se çfarë i kishte shkruar një fans në Instastoryn e saj.

Ai i kishte shkruar kështu:

Kur ke qenë në koncert në Belgjik, ma ke prek dorën, 1 muaj nuk e kam larë."
Kjo gjë e ka bërë të qesh me lot Taynën, e sigurisht të gjithë do të qeshnim me një mesazh të tillë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 07:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera