Lyrical Son femrën e krahason me personazhin e filmit ‘E bukura dhe bisha’

E ka uruar Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

GazetaExpress

Por, reperi Lyrical Son ka habitur me një krahasim dhe analizë që ka bërë në lidhje me femrat, shkruan lajmi.net.

 Ai tha se filmi ‘E bukura dhe bisha’ është një realitet objektiv pasi femra është në gjendje që edhe bishën ta kthej në mbret.

Mirëpo, sipas Lyrical Son nëse femra qëllon me tipare të kundërta, vaj halli!

Të tjera

Lajmet e fundit