Kthehu lart

Louise e Ryan lënë nam në plazh

Louise e Ryan lënë nam në plazh GazetaExpress

Bukuroshja Louise thompson ka treguar figurën e saj seksi derisa është parë në pushime në Detin e Vdekur në Izrael.

Dy bukuroshët janë në pushime se bashku dhe janë parë intim gjatë ditës së sotme.

Është kjo Louise Thompson e cila ka treguar romancën e saj më të re me Ryan Libbey derisa janë fotografuar afër Detit të Vdekur në Izrael të enjten.

Çifti i artë i “Made in Chelsea”, kanë treguar se sa seksi janë ata derisa po e shijojnë jetën në plazh. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shkurt 2018 20:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera