Kthehu lart

Lorik Cana aspak romantik në ditëlindjen e Monikës

Lorik Cana aspak romantik në ditëlindjen e Monikës GazetaExpress

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana ka treguar gjatë ditës së sotme se është ditëlindja e bashkëshortes së tij Monika.

Por duket se urimi romantik që të gjithë prisnin të paktën në rrjete sociale nuk erdhi nga Cana. Krahas fotos ku kishin pozuar bashkë ai ka shkruar: “Po plaket”. 

Megjithatë në këtë mënyrë ai ka treguar se ata janë një çift pa komplekse dhe të hapur me njëri-tjetrin./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 09 Nentor 2018 20:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera