Kthehu lart

Lori dhe London kanë 'sekretet' e tyre që askush nuk i di!

Lori dhe London kanë 'sekretet' e tyre që askush nuk i di! GazetaExpress

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është mjaft e lidhur me nipin e saj të vogël London Noor.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj pak kohë më parë ku gjendej sëbashku me të voglin në krahë duke marrë një akullore. Krahas fotos së publikuar në rrjete sociale ajo ka shkruar: 

“Kam kuptuar se më dhemb shpina dhe kur ata më kanë pyetur çfarë ndodhi unë gënjeva duke u thënë se nuk e dija, por në fakt të gjithë e dimë çfarë ndodhi apo jo London,”-shkruan me humor Lori. 

Përmes kësaj foto shohim Lorin mjaft në formë dhe sensuale e veshur me bikini./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Qershor 2018 18:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera