Kthehu lart

Londoni një kopje e Ledionit edhe në veshje!

Londoni një kopje e Ledionit edhe në veshje! GazetaExpress

Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël të London Noor.

Në këtë foto babë e bir shfaqen të veshur njësoj, duke u dukur akoma më njësoj. 

Tashmë i vogli London Noor është një kopje në miniaturë e Ledionit dhe një fakt i tillë dëshmohet në çdo foto që publikohet me të voglin. “I lumtur, tërë ditën çdo ditë,”-shkruan Ledioni krahas fotos më të voglin e tij./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Qershor 2018 17:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera