Kthehu lart

Lindon për 'diss'-at: Të më ngucë dikush,...

Lindon për 'diss'-at: Të më ngucë dikush,... GazetaExpress

Lindon ka folur për diss-at dhe nëse do të bëjë ai ndonjëherë.

Në emisionin Sevenbizz me Meriton Mjekiqin, këngëtari Lindon Berisha ka folur edhe për diss-at, duke përmendur të mirat dhe tragjeditë që këto 'grindjet' mes artistëve mund të sjellin.

Por, i pyetur nëse ai do të bënte ndonjëherë 'diss' ndaj ndokujt, ai e nisë përgjigjen me: 'Le t'më ngucë dikush..." : SEVENBIZZ | Pauza e Lindonit që i paraprin befasive

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 23:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera