Kthehu lart

Linda Rei ju shuan kureshtjen, publikon fotot si mashkull

Linda Rei ju shuan kureshtjen, publikon fotot si mashkull GazetaExpress

Ajo është  një nga transgjinoret më të famshme në vend.

Linda Rei është bërë protagonist në median rozë për shkak të postimeve të saj provokuese.

Transformimi i saj gjithmonë ka ngjallur  kurestje. Nëse ende doni të dini se si mund të dukej Linda në origjinalitetin e saj, ajo ka postuar disa foto në Instgam ku ka pikturuar veten si mashkull.  Ndryshimi duket befasues. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shtator 2018 18:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera