Kthehu lart

Leonora: Përjetësisht faleminderit Adem Jashari

Leonora: Përjetësisht faleminderit Adem Jashari GazetaExpress

Leonora Jakupi ka kënduar sot në “Natën e zjarreve” në Prekaz gjatë Epopesë së UÇK’së, një ngjarje që organizohet çdo vit në Skenderaj

E këngëtarja drenicake ka qenë njëra prej atyre që ka dalë në skenë.

Ajo ishte njëra prej këngëtarëve më të njohura që mori pjesë në këtë koncert që u organizua sonte.

E këngët e fjalët e saj nuk kanë munguar.

“20 vite krenari dhe emocion! Perjetesisht faleminderit #AdemJashari #UCK”, ka shkruar Leonora në një foto që ka postuar në Instagram.

Dje, Leonora e kishte vizituar varrin e heroit Adem Jashari dhe familjes së tij. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 22:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera