Kthehu lart

Ledioni publikon momentin kur propozoi Sarën!

Ledioni publikon momentin kur propozoi Sarën! GazetaExpress

Moderatori Ledion Liço dhe trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha do të martohen së shpejti.

Ka qenë Ledioni i cili ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me Sarën dhe ajo tregon unazën në gisht në ditën kur ai i ka propozuar

 “Dita që tha po dhe hëngrëm çuros për të festuar,”-ka shkruar Ledioni në rrjete sociale. Çifti ende nuk e ka bërë të ditur datën, por brenda këtij viti ata do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Ledioni dhe Sara janë prindër të vogëlushit 1-vjeçar London Noor./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 21:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera