Kthehu lart

Ledina Çelo “nxeh keq” Dubain me linjat seksi!

Ledina Çelo “nxeh keq” Dubain me linjat seksi! GazetaExpress

Është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare, e cila gjithnjë është shquar për linjat e saj.

Këtë herë së bashku me familjen e saj Ledina është duke kaluar disa ditë relaksi në diellin e Dubait. 

Por sigurisht ajo që bie më tepër në sy janë linjat e mrekullueshme që Çelo nuk nguron për asnjë çast t’i ekspozojë. Këtë herë Çelon e shohim të veshur me një rroba banjo trup që e tregon më seksi se kurrë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 20:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera