Kthehu lart

Ledina Çelo “gris” pasaportën shqiptare. Tani është gjermane (Foto)

Ledina Çelo “gris” pasaportën shqiptare. Tani është gjermane (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Ledina Çelo Nuk ka me pasaportë shqiptare.

Ajo ka hequr përfundimisht dorë nga shtetësia shqiptare.

Ajo ka hedhur një foto ku shihet me pasaporta gjermane në duar.

Ledina që kur është martuar me boksierin kosovar Naim Kabashi ka marrë nënshtetësinë gjermane dhe ka hequr dorë nga ajo shqiptare.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Mars 2015 23:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera