Kthehu lart

Lani publikon këngën fantastike, 'A ki dashni'

Lani publikon këngën fantastike, 'A ki dashni' GazetaExpress

Lani vjen fuqishëm me 'A ki dashni'.

Këngëtari i ri dhe mjaft i talentuar Lani, ka publikuar projeketin e tij më të ri.

“A ki dashni” është titulli i këngës më të re, të cilën Lani e ka publikuar bashkë me videoklip.

Kënga e stilit pop, është shkruar nga Ghulo, ndërsa muzika është punuar nga producenti Nurteel.

Projekti është realizim i Bug Production dhe vjen me një videoklip interesant.
Kënga është duke u pritur mirë dhe po merr komente pozitive. Lani - A ki dashni (Official Video HD)

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 18:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera