Kthehu lart

Lajmërohet "Ministri" i kafenesë sonë, thotë se ka ardhur koha ta qeverisë Kosovën

Lajmërohet "Ministri" i kafenesë sonë, thotë se ka ardhur koha ta qeverisë Kosovën GazetaExpress

Është njëri ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për Gramos Gashi, i cili i fitoi zemrat e shikuesve të serialit “Kafeneja Jonë”, me aktrimin dhe imitimin profesional të politikanëve të Kosovës duke ironizuar me gjendjen e tyre.

Ai, së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin social “Facebook”, ku duket ngjashëm me diktatorin Adolf Hitler.

Ndërkaq mbishkrimi i kësaj fotografie është:

“Si duket ka ardh koha që unë e me qeveris Kosovën”.

Por, sidoqoftë ai ishte ‘Ministri’, më i mirë që kishte ekrani dhe si i tillë po iu mungon ende shikuesve.

Aktori, ndër të tjera është duke punuar shumë me disa projekte të reja, dhe që padyshim suksesi nuk është duke i munguar.

Për më shumë shikoni fotografinë. /GazetaExpress/.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Janar 2018 14:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera