Kthehu lart

Lady Gaga prapë e veçantë, shkon me të brendshme në afterparty

Lady Gaga prapë e veçantë, shkon me të brendshme në afterparty GazetaExpress

Lady Gaga është zhveshur në të brendshme të zeza për t’ju bashkuar Mark Ronsonit në klubin e tij “Heartbreak” në after-party të Grammy

Ajo ka ftuar Mark Ronsonin për të zënë vendin e Bradley Cooper për të performuar hitin nga filmi i “A Star is Born”, “Shallow”, të dielën në mbrëmje.

Lady Gaga (32) ka vazhduar edhe në party bashkë me muzikantin britanik, ku i është bashkuar atij në klubin e tij “Heartbreak”, në një party të sponsorizuar nga Absolut Elyx.

Princesha e popit ka vazhduar me paraqitjet e veçanta ku është paraqitur vetëm në të brendshme në këtë mbrëmje. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 23:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera