Kthehu lart

Kylie Jenner, Travis Scott dhe Stormi Take në një udhëtim familjar në Francë

Kylie Jenner, Travis Scott dhe Stormi Take në një udhëtim familjar në Francë GazetaExpress

Travis Scott ka pasur një koncert në Francë, kështu që ai dhe Kylie Jenner e kanë kthyer këtë udhëtim në pushime familjare.

Që të dy kanë ikur nga Los Angeles ditën e mërkurë në një airoplan privat me vajzën e tyre 4 muajshe Stormin, si dhe dy dadot e tyre.

 Në këtë udhëtim po marrin pjesë Asistentja e Kylies dhe një grup i shoqërisë, duke përfshirë shokun më të mirë të Kylie, Jordyn Woods.

Ata kanë ateruar në Nice dhe pastaj kanë shkuar në Kanë, një burim i ka thënë E! News.“Ata ishin një grup i madh dhe dukej sikur ishin të gatshëm të kalonin shumë një kohë të mirë me njëri tjetrin”./GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Qershor 2018 13:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera