Kthehu lart

Ky gjoks superseksi i Ritës

Ky gjoks superseksi i Ritës GazetaExpress

Rita Ora po vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve që vlerësohet, përpos artit të saj, edhe për format e saj super seksi

E i tillë është gjoksi i Ritës që për momentin mediat e huaja e konsiderojnë më seksin nga këngëtaret e muzikës pop.

E për këtë ajo nuk heziton që ta tregojë sa më shpesh që është e mundur duke postuar selfie në Instagram.

Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto – selfie ku ekspozon gjoksin e saj superseksi.

Kohëve të fundit Rita ka qenë shumë e zënë duke udhëtuar anëkënd globit, duke performuar edhe nëpër skena të modës dhe duke mbajtur performanca energjike.

E sonte, pra të hënën, ajo pozojë një foto në të brendshme në Instagram e cila mori qindra klikime.

Por, mësohet se lensi i kamerës është fokusuar në jelekët e saj Tenezis ku thuhet se Rita do ta reklamojë këtë firmë dhe për këtë ka nënshkruar kontratë miliona dollarë. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2018 20:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera