Kthehu lart

Këngëtari i njohur e konsideron Mansur Safqiun ‘baba’

Këngëtari i njohur e konsideron Mansur Safqiun ‘baba’ GazetaExpress

Aktori i njohur shqiptar është paraqitur në filmin më të fundit me produksion Hollywoodian, The Brave.

Në filmin për historinë për Lazaratin, përveç aktorëve ndërkombëtarë, role të rëndësishme kanë edhe aktorët shqiptarë.

E ndër ta është edhe aktori i njohur Mensur Safqiu, për të cilin reperi Taste2 thotë se është aktori më i mirë, jo vetëm në shqiptari por edhe në Ballkan.

Filmi ‘The Brave’ ka pasur premierën në Cineplexx ndërsa emisioni ’SevenBizz’ sjell atmosferën nga premiera.

Taste2 ishte ndër të intervistuarit, i cili thotë për Mensurin gjithashtu se e konsideron ‘baba, e se për çfarë bëhet fjalë, mund ta ndiqni në videon më poshtë: 

Për më shumë rreth showbizzit vendor, ndiqni ‘SevenBizz’ në Instagram.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Tetor 2018 11:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera