Kthehu lart

Ky është djali i Albatrit Muçiqit

Ky është djali i Albatrit Muçiqit GazetaExpress

Këngëtari Albatrit Muçiqi është rikthyer me një projekt të ri muzikor, me të cilin e ka hapur këtë vit.

E, 2019-shi i ka sjell dhuratën më të çmuar, binjakët e shumë pritur nga e gjithë familja.

Sot, për herë të parë Albatriti ka shfaqur të birin, Eraldin, shkruan “Kosovarja”.

Ky, po që është një mëngjes shumë i bukur e i këndshëm për këngëtarin e njohur kosovar, që tashmë ndihet mese i plotësuar.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 09:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera