Kthehu lart

Kush e ka mashtruar Lori Hoxhën...

Kush e ka mashtruar Lori Hoxhën... GazetaExpress

Blogerja dhe trashëgimtarja e njohur e Top Medias ka bërë një reagim befasues. 

Lori Hoxha na la të gjithëve të kuptonim se dikush e ka gënjyer dhe ajo është shprehur e befasuar nga aftësia e 'personit misterioz' për të gënjyer.

‘Kush të ka thënë të gënjesh kështu’- shkruan Lori krah fotos ku pozon si gjithmonë mjaft e kuruar. 

Por na ka lënë enigmë se kush është personi që ajo i dedikon këtë postim.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 10:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera