Kthehu lart

Kush e 'furnizon' me energji pozitive Jon Gjebrean

Kush e 'furnizon'  me energji pozitive Jon Gjebrean GazetaExpress

Jon Gjebrea është djali i moderatorit të dashur të ekranit i cili shpërndan mjaft pozitivitet në publikun shqiptar. 

Por dikush tjetër e mbush me energji pozitive Jonin. Dhe bëhet fjalë për nënën e tij Anilën, e cila shpërndan në rrjetet sociale mesashe kuptimplota që nxitin vetëm mirësi.

'I vetmi profil që më sjell pozitivitet'- ka shkruar Joni duke etiketuar profilin e ri të së ëmës. 

Edhe pse qëndron gjthmonë larg ekranit dhe lakohet pak në media, të gjithë e dinë tashme se instadrami i Anila Gjebreas i dedikohet vetëm Zotit. /Gazeta Express/ 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 12:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera