Kthehu lart

Kur ky këngëtar e përmend Zahir Pajazitin, ja si thyhet sofra ne dasmë

Kur ky këngëtar e përmend Zahir Pajazitin, ja si thyhet sofra ne dasmë GazetaExpress

Sinan Hajdini e "kall" në dasma me këngën për Zahir Pajazitin

Sinan Hajdini, ndër këngëtarët më të kërkuar të vitit 2018-të, në një dasmë në Prishtinë, gjatë këndimit shihet se si thyhet sofra në momentin kur përmendet heroi i kombit, Zahir Pajaziti.

Jo rrallë herë shqiptarët shfaqin ndjenja patriotike, e sidomos në dasma ku ka mbetë edhe si adet që të nderohen heronjtë kombëtar.

Ndiqni materialin në vazhdim të siguruar nga Kosova Today.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shtator 2018 20:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera