Kthehu lart

Kur Eni Çobani bëhet ‘shpirti i festës’!

Kur Eni Çobani bëhet ‘shpirti i festës’! GazetaExpress

Ajo është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun.

Çdo javë justisten Eni Çobani e shohim mjaft serioze në rubrikën “Shihemi në Gjyq”, por ajo di të jetë edhe “shpirti” i një feste. 

Në drekën e sotme ku ishin sëbashku stafi i “E diela shqiptare”, Eni e ka hequr vallen gjatë gjithë kohës. 

Nuk është hera e parë që Çobani argëtohet kaq shumë në festa, një fakt i tillë ka ndodhur edhe më parë./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 21:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera