Kthehu lart

Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër

Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër GazetaExpress

Është njëra prej velinave të emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Xing me Ermalin”

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellan e cila ka postuar disa foto tepër seksi që janë rrezik potencial për personat me probleme në zemër, transmeton GazetaExpress.

Fotot e postuara janë në të brendshme dhe biondina bukur sigurisht me këto foto do ta lërë Ermalin në hije me hiret e saj.

Ndryshe, ajo është e njohur për fotografi të tilla, derisa vazhdon të jetë e përfolur nga mediat e ndryshme shqiptare-sigurisht për bukurinë e saj. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 23:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera