Koncerti që bëri ‘bashkë’ “Spirit Voice”

Grupi “Spirit Voice” ka qenë padyshim një nga më të pëlqyerit në vitet 90-të.

GazetaExpress

Por mesa duket një koncert në Amerikë ka mundur të bashkojë dy nga pjesëtaret e këtij grupi, pikërisht këngëtaren Soni Malaj dhe Dorina Tikon. 

Ka qenë Soni ajo që ka publikuar foto në rrjete sociale ku shkruan: “Zemra ime Dorina Tiko  erdhi na takoi pas koncertit në Detroit,”-ka shkruar Soni krahas fotos në rrjete sociale. Së bashku me to pjesë e grupit ka qenë edhe Princeshë Elia Zaharia Zogu./Gazeta Express/

Të tjera

Lajmet e fundit