Kthehu lart

Klaudia Pepa shpreh gjithë afeksionin për këtë mashkull: Të dua superman!

Klaudia Pepa shpreh gjithë afeksionin për këtë mashkull: Të dua superman! GazetaExpress

Balerina e njohur Klaudia Pepa është këtë vit prezantuese e festivalit të 20-të 'Kënga Magjike' së bashku me moderatoren Bora Zemani.

Ajo duket se është ndjerë mjaft mirë në moderimin e këtij festivali së bashku me Borën dhe Ardit Gjebrean e më shumë me këtë të fundit. 

Për këtë arsye Pepa ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Gjebrean dhe krahas saj shkruan: “Të dua superman”. Nuk është hera e parë që Klaudia shpreh vlerësimin dhe dashamirësinë e saj për kantautorin dhe moderatorin Ardit Gjebrea./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2018 18:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera