Kthehu lart

Kjo këngë për Mitrovicën do ua mbush sytë me lotë

Kjo këngë për Mitrovicën do ua mbush sytë me lotë GazetaExpress

Këngëtarët nga Mitrovica, Gili, Linda Teuta, Enisi dhe Vullneti kane bërë një këngë për vendlindjen e tyre.

Kënga është shumë emocionale dhe titullohet “Mitrovica”. 

Pesë këngëtarët përmes kësaj kënge kanë sjell disa kujtime që i lidh me vendlindjen e tyre, Mitrovicën.

Këngë për Mitrovicën me herët ka kënduar edhe grupi “Marogona”.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 09 Nentor 2018 19:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera