Kthehu lart

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë.

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë.

Kjo për faktin pasi që këngëtarja seksi për një kohë shumë të shkurtë u fejua dhe martua me avokatin më të pasur në Maqedoni, Seryzha Markov, transmeton Gazeta Express.

Ndryshe, Adelina gjithmonë është komentuar edhe për jetën e saj të shtrenjtë.

Së fundmi përmes një fotografie mësohet se vlera e unazës së fejesës kushton hiç më pas se pesë mijë e 360 euro.

Një shumë marramendëse nga marka e njohur “Cartier” të Destinee Solitar.


Kujtojmë se martesa e Adelinës me një maqedonas nuk është pritur aspak mirë nga fansat e saj, shumë prej tyre madje edhe e kanë ofenduar./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 10:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera