Kthehu lart

Kjo është familja e Adelina Berishës (Foto)

Kjo është familja e Adelina Berishës (Foto) GazetaExpress

Adelina Berisha ka prezantuar familjes e saj të ngushtë.

Këngëtarja e njohur në profilin e saj në “Instagram”  ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me prindërit, motrën dhe vëllaun e saj, shkruan GazetaExpress.

Sipas fotografisë familja Berisha kanë shijuar një drekë së bashku. Ka pak ditë që Adelina është ndarë nga kompania “On Records” dhe ka vendosur të vazhdojë karrierën solo ose pjesë e ndonjë tjetër labeli./GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 01 Korrik 2016 11:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera