Kthehu lart

Kjo është dhurata e Edonës për nënën e saj për 8 mars

Kjo është dhurata e Edonës për nënën e saj për 8 mars GazetaExpress

Kanë mbetur edhe pak minuta kur data do bëhet 8 mars.

E në këtë datë, festohet Dita Ndërkombëtare e Gruas, që tek ne njihet më shumë si ‘Dita e nënave’ ku shumë nëna marrin urime e dhurata, shkruan lajmi.net

E një dhuratë për nënën e saj e ka edhe Edona Llaloshi.

Edona ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet një buqetë të bukur të luleve dhe kësaj fotoje ajo ia la një shkrim emocional.

“NËNA vetëm ajo ia vë kurorën e lumturis jetës,eshtë Bekimi i Zotit dhe i gjithë njerëzisë 

Nënës sime që e dua shumëëë dhe te gjitha nënave dhe motrave Shqiptare kudo që janë Gezuar 8 Marsin” janë fjalët e Edonës.  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 05:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera