Kthehu lart

Kjo aktore tmerroi të gjithë të pranishmit në Oscar me gjoksin e saj

Kjo aktore tmerroi të gjithë të pranishmit në Oscar me gjoksin e saj GazetaExpress

Courtney Stodden ka treguar gjoksin e saj bombastik derisa ka marrë pjesë në darkën e Oscar që u organizua nga “Roger Neal Style”

Ajo ka treguar asetet e saj, sidomos gjoksin e saj tepër të madh e që normalisht nuk është natyral por i bërë me anë të ndërhyrjeve kirurgjike.

Është pikërisht Courtney e cila ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo gjatë darkës së Oskarit të organizuar nga “Roger Neal Style”.

Aktorja dhe pasanikja, që është vetëm 23 vjeçare, ka treguar gjoksin e saj të madh në një fustan të zi derisa në qafë ka psur të vënë edhe një qafore.

Por, kjo ka mjaftuar që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo dhe ta shikojnë gjoksin bombastik të aktores. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 20:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera