Kthehu lart

Kim, përsëri trashaluqe

Kim, përsëri trashaluqe GazetaExpress

Kimit assesi nuk po mund ti largohen kilet e tepërta dhe këto shihen sidomos në foto të pa të ritushuara

E tirë është paraqitur edhe sot ku ajo ishte e veshur sportive por me një jelek sportiv dhe luante me një top të butë me familjen e saj të famshme.

E derisa Kim është kënaqur duke luajtur bashke me nënë dhe motrat e saj.

Pasanikja e famshme është dukur shumë seksi në fotot e fundit që i ka ritushuar dhe postuar nëpër rrjetet sociale por jo edhe sot pasi që bukuroshja është parë se ende vuan nga kilet e tepërta në këto foto. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 23:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera