Kthehu lart

Kim: Kështu i fitova 200 milion dollarë

Kim: Kështu i fitova 200 milion dollarë GazetaExpress

“Të qenit e vendosur me bëri të mundur që ti arrijë ëndrrat e mija”, ka thënë Kim Kardashian derisa ka folur për atë se si ajo është njëra prej femrave më të suksesshme në botë.

Njëra prej shtyllave të emisionit Keeping Up With the Kardashians dhe vija e saj e bukurisë që quhet “KKW Beauty”, ka bërë që bukuroshja amerikane me prejardhje nga Armenia të fitojë 200 milion dollarë.

Ajo ka folur për këtë edhe në një post të madh që e ka bërë në faqe të saj kimkardashianwest.com.

Bukuroshja po ashtu ka shkëlqyer por është bërë edhe objekt debati në Indi pas fotosesionit të saj për Vogue India, ballinën e të cilës revistë ajo e ka poshtuar për këtë muaj në këtë vend. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 20:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera