Kthehu lart

Kim Kardashianin e lodh sëmundja, “Psoriaza është m...”

Kim Kardashianin e lodh sëmundja, “Psoriaza është m...” GazetaExpress

Psoriaza është m...

Kështu është përgjigjur si në humor Kim Kardashian por ajo duket se është lodhur për ta trajtuar këtë sëmundje.

Bukuroshja 38 vjeçare është duke e trajtuar psoriazën ën fytyrën e saj, derisa ajo është përpjekur për ta mbuluar atë me javë nga fansat nga aknet.

Por, ylli i televizionit ka shpjeguar se ato ishin më shumë puçrra se psoriazis”.

Megjithatë, ajo vuan për vite nga psoriaza në këmbë por jo edhe në fytyrë derisa ajo është duke e trajtuar atë me bimë herbale. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 22:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera