Kthehu lart

Këto janë 10 modelet më të bukura në botë [FOTO]

Këto janë 10 modelet më të bukura në botë [FOTO] GazetaExpress

​Top-10 modelet e vitit 2015 sipas CharmingPeople.Net kanë ndryshuar rënditje.

Në vend të parë shihet aktorja angleze Rosie Huntington-Whiteley.

Aktorja e “Transformers 3″ nuk është më në vendin e parë, ndërsa aktualisht duket se i ka kaluar fama që kishte fituar duke modeluar për Victoria’s Secret.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Mars 2015 09:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera