Këto foto të Jennifer Lopez do ju lënë pa fjalë

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka bërë një selfie por aq bukur duket ajo saqë menjëherë fotoja është bërë virale në internet

GazetaExpress

Ajo ka postuar një foto ku tregon gjoksin e saj gjatë ushtrimeve në palestër.

E derisa ne jemi mësuar ta shohim atë me të dashurin e saj Alex Rodriguez, por ja që kësaj radhe ajo na jep një pasqyrë tjetër të saj.

Jennifer duket aq e freskët dhe e bukur duke treguar se ende është njëra prej divave kryesore të skenës botërore. /GazetaExpress/ 

Të tjera

Lajmet e fundit