Kthehu lart

Këtë herë i nxorri fare, Kejvina dorëzohet para temperaturave të larta, del pa reçipeta

Këtë herë i nxorri fare, Kejvina dorëzohet para temperaturave të larta, del pa reçipeta GazetaExpress

Gjithmonë e më shumë modelja Kejvina Kthella po merr vëmendjen e medias. 

Ajo ka realizuar një set fotografik ku duket mjaft tunduese. Në foton e fundit ajo nuk i ka bërë dot ballë temperaturave të larta dhe ka pozuar pa reçipeta. 

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin nuk mund të ishte më tunduese se kaq.  Të menjëhershem kanë qenë reagimet ndaj kësaj fotoje si dhe fansat i kanë dhënë një numër të madh pëlqimesh. /Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Prill 2018 17:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera