Kthehu lart

Kështu përgjigjet Haradinaj kur përballet me pyetje provokative

Kështu përgjigjet Haradinaj kur përballet me pyetje provokative GazetaExpress

Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë pjesë e intervistave të shumta.

Një prej tyre është ajo që është realizuar në ElitëShow.

Pyetjet aty ishin me të vërtetë provokative, kurse për të kuptuar përgjigjet e Haradinajt, ndiqeni videon më poshtë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2018 08:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera