Kthehu lart

Kështu ja uron Enca Noizyit ditëlindjen (Foto)

Kështu ja uron Enca Noizyit ditëlindjen (Foto) GazetaExpress

Noizy ka mbushur 29 vjet kurse sonte ai pritet që të festoi me fansat e tij diku në lokalet e natës në Tiranë

Derisa ai ka marrë shumë urime nga të gjitha anët, e para që e ka uruar Noizyin ka qenë këngëtarja Enca Haxhia e cila ja ka dedikuar ditëlindjes se Rigelsit një status në Instagram.

‘Urime ditëlindja Gelsi. Shpresoj të jesh gjithmonë i lumtur. Do jem gjithmonë përkrah. #mbreti29’.

Enca është pjese e grupit OTR që i prin Noizy derisa pritet që me Noizyin ajo të këtë edhe bashkëpunime të tjera në vitet që do të vinë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 27 Shtator 2015 16:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera