Kthehu lart

Kështu duket Dhurata Dora në klipin e ri (Foto)

Kështu duket Dhurata Dora në klipin e ri (Foto) GazetaExpress

Ajo është njëra ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare. Bëhet fjalë për Dhurata Dorën, e cila me projektet e saj gjithmonë arrinë të bëjë “boom”.

Dora në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një foto ku ngjallë dyshime se ka nisur punën për një këngë të re, shkruan Indeksonline.

Ndryshe Dora, që nga ndarja e saj me Masarin (ish- të dashurin), ka kohë që nuk ka treguar asgjë për jetën e saj private...

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Janar 2017 23:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera