Kthehu lart

Këngëtarja botërore vesh fustanin e ngjajshëm me Gilin, ja çfarë thotë ajo

Këngëtarja botërore vesh fustanin e ngjajshëm me Gilin, ja çfarë thotë ajo GazetaExpress

Gili njihet si ndër artistet që gjithmonë ka sjellë trende të reja dhe ka guxuar të eksperimentojë me veshje dhe dukje.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet Gili e veshur me një fustan që simbolizon Vitin e Ri, e që ajo e ka veshur në vitin 1989, kurse këngëtarja e njohur Madonna e ka veshur të njëjtin këtë vit.

Gili kur e ka parë e ka postuar atë në proflin e saj në Instagram.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 17:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera