Kthehu lart

Këngëtari shqiptar: Policët serbë u sollën mirë me mua, nuk janë të gjithë të njëjtë

Këngëtari shqiptar: Policët serbë u sollën mirë me mua, nuk janë të gjithë të njëjtë GazetaExpress

Atij i kanë vrarë babin dhe 11 anëtarë të familjes, por Labi thotë se duhet të ndryshojnë gjërat.

Para disa kohëve këngëtari Labinot Rexha me familjen e tij kanë pësuar një aksident me veturë në Serbi.

Ndërsa Labi tani tregon se policia e Serbisë është sjellur shumë mirë me ta, madje edhe i kanë thënë se mendojnë se serbët duhet të fillojnë të pranojnë se Kosova është shtet:

Emisioni i plotë: TOUR DE COOL 13.01.2019

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Janar 2019 11:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera