Kthehu lart

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë!

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë! GazetaExpress

Këngëtari i njohur Kelly është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Kelly përmes një postimi të ndjerë në rrjete sociale ku shkruan se është bërë babai i një djali. 

“Mirëserdhe ne jetë Liam! Një emocion i papërshkrueshëm të jesh prind. Falenderoj zotin çdo ditë që të kam ty dhe mamin pjesë të jetë time. Do të të dua me gjithë forcën e shpirtit tim në çdo ditë të jetës sonë. Jetë të gjatë princi ynë”,-përfundon këngëtari në rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 21:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera