Kthehu lart

Kandell, absolutisht femra më seksi në Oscars

Kandell, absolutisht femra më seksi në Oscars GazetaExpress

Absolutisht drithëruese

Kështu e kanë konsideruar shumica e mediave vajzën e vogël të Kardashianëve, Kendall Jenner e cila ka shkëlqyer në partyin e Vanity Fair të Oscarëve me një fustan të shkurt

Ajo ka pasur të veshur një fustan dramatik të kreatorit Giambattista Valli me krijimet e të cilit ka përcjell edhe Golden Globes.

Megjithatë, Kendall ka arritur që të tërheq vëmendjen nga të gjitha vajzat e tjera që përcollën këtë garë pasi që ka qenë njëra prej vajzave më të përfolura.

Supermodelja, para se të marrë pjesë në Oscar kishte qenë edhe në një shfaqje të një performance artistike në Beverly Hills ku edhe aty ishte dukur seksi. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 21:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera