Kthehu lart

Kënd “e le të lirë” Fisnik Berisha (Video)

Kënd “e le të lirë” Fisnik Berisha (Video) GazetaExpress

Këngëtari Fisnik Berisha ka lansuar premierën e videklipit të tij më të ri, “E lirë je”

Kënga është një këngë e zhanrit pop rock, duke bërë që Fisniku të jetë ndryshe me stilin e tij.

Videoklipi i ri është punuar nga Imagine kurse për muzikën është përkujdesur Don Arbas.

Tekstin e këngës e ka punuar Endrit Mumajesi.

“Kjo është kënga ime e parë”, ka thënë për Express Fisniku. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Shkurt 2016 18:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera