Kthehu lart

Kenan fiton zemrat e të gjithëve me gjestin e radhës

Kenan fiton zemrat e të gjithëve me gjestin e radhës GazetaExpress

Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu, i njohur për publikun shqiptar në debutime të ndryshme në serialet më të suksesshëm.

Aktori 43-vjeçar gjithmonë është gati të ndihmoj fansat e tij apo miqtë e të njohur, qoftë kjo edhe ndihmë ekonomike.

Me muajin e Ramazanit ai ka marr një vendim që do u fitoj zemrën të gjithëve.

Sipas gazetës “Takvim”, aktori i njohur u zgjat sërish dorën personave në nevojë me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Mësohet se do të hapë 7 çadra iftari në 7 fshatra të ndryshme në vendlindjen e tij, në Ankara, përgjatë javës së fundit të Ramazanit.

Informacioni mësohet se ka rrjedhur në media, edhe pse aktori është kujdesur që ky vendim të mos merret vesh nga mediat, thjesht ka vendosur të mbetej një surprizë për të gjithë njerëzit e tij të dashur.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Maj 2018 22:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera